РУДНО-ПАРК - ЧУЛИ ПРО ТАКЕ?

У селищі невдовзі може з'явитись своя візитівка та гордість

Конкурс «Громадський бюджет Львова» – це спосіб визначення видатків частини міського бюджету м. Львова з допомогою прямого волевиявлення львів’ян, тобто мешканці Львова самостійно пропонують та обирають на що саме витратити частину коштів міського бюджету. В 2017 році в конкурсі мають право приймати мешканці смт. Рудно, Брюховичі та м. Винники.

Тож цього року від нашого селища поданий проект «РУДНО-ПАРК. Візитівка селища та гордість Залізничного району м. Львова» (Зареєстровано за №86). Суть проекту полягає в облагородження території парку, який розташований в центрі смт. Рудно, а саме створення трьох майданчиків, тротуарів, вуличного освітлення та зони для проведення культурно-освітніх заходів.

Завантажити велике зображення

Вартість проекту складає 2,6 млн. грн., термін реалізації грудень 2018 року, кошти – Львівської міської ради. Для отримання перемоги необхідно в період з 01 по 15 листопада 2017 року проголосувати на сайті Громадського бюджету Львова .

Більше інформації про проект можна дізнатись тут.


Тим часом, на сайті стартує нове опитування (ліва колонка), де спробуємо з'ясувати готовність руднівчан відстоювати свої інтереси. Цього разу ми запитуємо про ініціативність та зацікавлення мешканців на право їздити якісно у громадському транспорті, зокрема у маршрутках №184а, 28, а також 287.

Коментарі  

 
-1 #1 Софія 27.09.2017 10:08
Та частина парку яка ближче до Стожарів, хіба її мільйонер Клюс вже давно не прихватизував?
Цитувати
 
 
-1 #2 руднівчанка 24.10.2017 16:52
Мабуть ще не приватизував так як там рішенням сесії мав би бути садок, адже маленьких руднівських діток у маршрутках тягнуть у Львів, а де дивиться влада за цільовим призначенням земель...
Цитувати
 
  

Опитування

Чи готові ви відвідувати сайт для того щоб дізнатись про події в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої