ЗАБЕРІТЬ ЙОГО З ТРОТУАРУ

Більшість опитаних дратує стихійний базар у центрі Рудно

Влітку цього року на сайті було проведено опитування на тему «Як Ви ставитесь до вуличної торгівлі в центрі Рудно?». Ще явище особливо актуальне у теплу пору року. Більшість, а це  майже 51% обрала варіант «негативно», 35% – «позитивно», а решті 14% просто «байдуже».

Тож, торговий хаос, який починається з самого ранку щобудня і заважає пішоходам на «Станції» вільно пройти троуаром по вул. В. Великого (доводиться виходити на проїжджу частину, де інтенсивний рух) вже не перший рік «дістає» руднівчан, які не користуються послугами продавців «з землі». Зрозуміло, що попит на продукти селян є, тільки не видно спроб таку торгівлю впорядкувати.

Раніше під базар була відведена окрема територія поблизу «Ліска», на теперішній вул. Грушевського. Також деякий час приїжджі селяни торгували на території «Міст-Маркет». Зрештою звідти їх виставили назад на вулицю. За деякою інформацією місце для торгівлі планували розташувати на ділянці, яка обмежена залізничною станцією «Зимна Вода», залізничною колією і вул. Миру (див.карту). Проте на новому генеральному плані смт. Рудно ця територія вказана як «Залізнична станція «Зимна Вода» і жодних об’єктів торгівлі (навіть у проекті) там не передбачено.

Чи довго ще будуть торговці-селяни з ближніх населених пунктів в антисанітарних умовах пропонувати невідомо де і як виготовлені чи вирощені продукти, нікому не відомо. Ви можете в коментарях висловити свою думку про потребу «окультурення» чи необхідності такої торгівлі в Рудно .

Коментарі  

 
-1 #1 руднівчанка 24.10.2017 10:48
В Рудному згідно відповідних рішень сесії було виділено ділянку під ринок, але всім байдуже, адже комусь за це платять.
Потрібно владі Рудного з цим розібратись,,,
але чомусь вони цього не роблять...
Цитувати
 
 
0 #2 Ірина Максимів 27.10.2017 18:33
"руднівчанка", можете написати в якому саме місці "виділено ділянку під ринок" ? Або краще дайте посилання на карті Рудно
Цитувати
 
 
+1 #3 руднівчанка 30.10.2017 11:47
п.Ірино а невже у Рудно не має бути місця для торгівлі,щоб не купувати продукти із землі...
Я не можу Вам показати де це має бути у нас є служби які за це отримують офіційну велику заробітну плату і 300 відсотків премії щоб ці речі контролювати і цільове виділення ділянок теж.
Цитувати
 
  

Опитування

Чи готові ви відвідувати сайт для того щоб дізнатись про події в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої