В РУДНО БУДЕ ЦНАП

На реконструкцію планують витратити ₴5,65 млн.грн.

Центр надання адміністративних послуг у смт. Рудне планують розмістити на вул. Грушевського, 55. Залізнична райадміністрація провела у Prozzoro закупівлю щодо реконструкції нежитлових приміщень під ЦНАП за цією адресою.

У тендері зі стартовою ціною у близько 5,9 млн грн взяли участь два підприємства. Пропозиція ТОВ «Економбуд-ЛВ» виявилася на 220 тис. грн дешевшою. Замовник визнав 26 квітня підприємство переможцем і має намір підписати угоду на реконструкцію приміщень під ЦНАП за 5,65 млн грн.

Відповідно до тендерної документації, підрядник має укріпити фундаменти будівлі, розібірати частину цегляних стін, залити новий фундамент та спорудити стіни. У будівлі необхідно здійснити великий комплекс робіт: відремонтувати дах, перекриття, влаштувати підлоги, встановити вікна і двері, пофарбувати стіни та фасади, провести водопровід, каналізацію, влаштувати систему газопостачання та електропостачання, відеонагляд, сигналізацію.

Для маломобільних осіб мають встановити пандус та спеціальний ліфт. На подвір’ї ЦНАПу влаштують дитячий майданчик з гойдалкою, ігровою рахівницею та лавками.

Повне завершення робіт заплановане до кінця 2019 року. За даними аналітичної системи YouControl, власником ТОВ «Економбуд-ЛВ» є Василь Лега, який також працює помічником депутата Львівської міськради від «Громадянської позиції» Юрія Кужелюка.

П.С. Якщо на першому поверсі будівлі на вул. Грушевського, 55 в Рудно створюватимуть ЦНАП, то на другому планують відкрити ще й медіатеку.

  

Опитування

Чи готові ви відвідувати сайт для того щоб дізнатись про події в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої