112a.jpg

НОВА ПОШТА в РУДНО

Популярний поштовий оператор починає роботу в селищі

4 червня в Рудно на території "Міст-маркет" (ресторан "Сьоме Небо"), що за адресою вул.Вол.Великого 3Б, почне роботу перше і поки що єдине відділення логістичної компанії "Нова Пошта". Багато мешканців селища стверджують що давно чекали на цю подію.

Відділення надаватиме стандартний набір послуг з прийому та видачі вантажів з вагою більшою 30 кг. Проте точні обмеження, поки що невідомі.

Графік роботи відділення:

  • Понеділок - п'ятниця з 9:00 до 18:00
  • Субота з 9:00 до 15:00
  • Неділя вихідний

 

Коментарі  

 
-1 #1 Міша 25.05.2018 14:44
Та а зарплати в них будуть самі високі в Рудно
Цитувати
 
 
+1 #2 Користувач 25.05.2018 17:14
Нажаль ні :sad: . Цікавились. Там штрафують за кожну помилку у накладній, потрібно вкластись у встановлений час виписування накладної, за неправельне пакування, за пошкоджений вантаж стягують цілу вартість з пакувальщика і дівчат на касі, навіть якщо пошкодження сталось при перевезенні, бо зле запакували, і ще купа деталів. Обіцяють високу зарплату, та придумали купу штрафів щоб її не платили!!!
Цитувати
 
 
+4 #3 Google Eyes 25.05.2018 19:33
Як на мене оператори по прийому не достатньо швидкі у більшості відділень. Взяти, приміром найближче у Зимній Воді, там такі слимаки. При черзі 2-3 людини обслуговують як 5-6 в інших відділеннях. І це при тому що приходиш з готовою попередньо оформленою накладною. Абсурд! Не виглядає що хтось поспішає вкластись в певні часові рамки. Подивимось, як буде в Рудно. Інакше відразу на гарячу лінію зі скаргою. Готуйтесь, руднівські дівчатка.

П.С. В час жорсткої конкуренції, логічно що дисциплінувати персонал можна саме штрафами, особливо якщо це справедливо.
Цитувати
 
 
0 #4 Оля 06.08.2018 20:22
А для мене це самі найкращі відділення Зимна Вода - Рудно все завжди оперативно і швидко ,і ніколи не пропадають посилки що дуже важливо,дівчатк а ви найкращі :roll:
Цитувати
 
  

Опитування

Ви коли-небудь складали скаргу на рух маршруток в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої
 

Українська банерна мережа
 

Українська банерна мережа