112a.jpg

Маршрутки - 287, 184а, 184, 28 та інші

Маршрутки - 287, 184а, 184, 28 та інші

Дивно, але на форумі немає жодної теми пов'язаної з ключовими маршрутами Рудно. Ця тема вічна і завжди актуальна. Я пропоную систематично висловлюватись з даного приводу тут: проблеми доїзду, порушення у графіках руху, технічні проблеми, хамство водіїв і т.д. Бажано усе підкріплювати медіаматеріалами: фото, відео, звуком.

І щоб не починати з пустого, розповім коротку історію. Вперше це трапилось у п'ятницю 24.05.2013 рано-вранці коли я чекала на маршрутку, на своїй зупинці помітила невеличке і не дуже примітне оголошення що стосувалось руднівських маршруток, і на інших також, коли їхала то бачила. А зміст там ого-го який, я б сказала скандальний! Вже в обід цих оголошень не було на жодній зупинці по дорозі. Пізніше ці оголошення знову поновили. Я так розумію це робиться вночі. Потім їх знову не стало і так кілька разів за цих 3 дні. Можливо вони були й раніше, але я не помічала. Сьогодні вдалося зробити фото. Прочитавши їх зміст Ви самі все зрозумієте:

http://www.rudno.org.ua/components/com_agora/img/members/41/ogmarsh.jpg

Запитання: хто їх клеїв і навіщо?

І відразу висновок: Можливо просто той кого ДІСТАЛО (все великими літерами, бо здається стільки ентузіазму переклеювати оголошення могла мати озлоблена на маршрутки, і їх власників зокрема, людина) відношення транспортників до простого люду. Ця людина явно не з простачків, бо робила це націлено і за планом. Треба ж було розвідати телефон самої Стефки і так її підставити, щоб тепер народ діставав її своїми дзвінками. Тепер хоч номер змінюй. Те, що оголошення не клеїли самі представники "транспортного світу" - очевидно! Адже їх би так швидко не здирали, зважаючи на те що інші старіші оголошення досі на місці. Текст написаний просто, з помилками і слово "вельмишановної" наштовхує на роздуми. Та й самі оголошення у разі умовної офіційності були б підписані (а цього нема) і мабуть розташовані у самих маршрутках, як ЛІЦО Форманчука з вітаннями перед святами. cool

У будь-якому випадку - це провокація! hmm  Але цікава! roll Що думаєте?

Змінено: admin
23-вер.-14 07:13

Дякую Тобі Боже, що Vedun (Валодя:) не селищний голова Рудно

Malinka
Місцевий
ranks
useravatar
89 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих

Re: Маршрутки - 287, 184а, 184, 28 та інші

Можливо просто хтось планує альтернативний маршрут і чим більше скарг буде, тим більше шансів на успіх справи.

Дякую Тобі Боже, що Malinka піарить мене як антиголову селищної ради Рудно.

Vedun
Визнаний
ranks
useravatar
345 Повідомлення

Я думаю що так воно щось приблизно і є. Просто так це б ніхто не робив. Але з іншої сторони, скарги самій Стефці - це не скарги і не потенціал на альтернативу - це швидше западло для мобілки і її хазяйки. Я завтра спеціально гляну чи ті оголошення ще будуть, бо мені здається що знову всі зникнуть.

Malinka
Місцевий
ranks
useravatar
89 Повідомлення

Наведу витяг зі скарги сусідів яких дістало "розвороти" :
"16 травня 2013 року водій  маршрутного таксі №184 А   реєстраційний номер ВС 60 27 СО  об 19 год.25 хв. орієнтовно, рухаючись в напрямку до смт.Рудно, на перехресті вулиць Грушевського та Лисенка, не доїхавши до  кінцевої кілька зупинок відмовився продовжувати рух у напрямку до кінцевої зупинки з певних причин, на всі заперечення пасажирів яких було у салоні на той час п’ятеро, не звернув уваги, розвернув автобус разом з пасажирами у зворотною сторону, після чого відповідно пасажири змушені були вийти з салону щоб не поїхати ще раз у м.Львів."

Doctor
Місцевий
ranks
useravatar
109 Повідомлення

Скарг є багато, але не забуваємо що наведені маршрути не є соціальними, тобто не є на дотації з бюджета.
За кордоном немає такого інтенсивного руху автобусів і всі все встигають. А нам інтервал в 15 хв.- це вже довго.

І взагалі ходити пішки - корисно.

Vedun
Визнаний
ranks
useravatar
345 Повідомлення

Vedun Написав:

...І взагалі ходити пішки - корисно.

...сказав п. Vedun сідаючи у власний новенький Ланос  lol

vicarman
useravatar
501 Повідомлення

Vedun Написав:

І взагалі ходити пішки - корисно.

Наприклад на Ряшівську чи до Мотозаводу правда? Не раз бачила як Ви топали... Краще велосипед собі купіть і не жирійте!

Malinka
Місцевий
ranks
useravatar
89 Повідомлення

не повірите але також катаюсь маршруткою )) але і ходжу не мало ))

Vedun
Визнаний
ranks
useravatar
345 Повідомлення

Malinka Написав:

...Я завтра спеціально гляну чи ті оголошення ще будуть, бо мені здається що знову всі зникнуть.

Станом на передобідній час 28 травня, вівторок, на зупинці біля "Галичанки" дане оголошення висіло!

vicarman
useravatar
501 Повідомлення

А що це за прикол, що маршрутки миють біля Зимноводнівської сільради у тій калюжі? Сам на маршрутках ніколи не їжджу, але кажуть, що після такої "мийки" від маршрутки дуже неприємно пахне.

Andriy01
Місцевий
ranks
useravatar
82 Повідомлення

Andriy01 Написав:

А що це за прикол, що маршрутки миють біля Зимноводнівської сільради у тій калюжі? Сам на маршрутках ніколи не їжджу, але кажуть, що після такої "мийки" від маршрутки дуже неприємно пахне.

Здешевлення виробництва, для отримання надприбутків. Ну недозаробляють маршрутки для того щоб обслуговуватись на нормальній мийці)))

Vedun
Визнаний
ranks
useravatar
345 Повідомлення

Відеопопередження про ремонтні роботи доріг у Львові:

Суперечка на форумі - це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих

admin
useravatar
278 Повідомлення

Від нашого відвідувача сайту Ольги поступила інформація про те, що маршрут №28а стабільно розпочинає рух о 7:00 ранку і курсує що 20 хвилин. Запрошуємо охочих мешканців Старого Рудно та прилеглих територій користуватись послугами даного транспорту.

Суперечка на форумі - це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих

admin
useravatar
278 Повідомлення

Переконана, боротись із Стефою & Ко обласних посадовців, які грають тендер на 184а і 287, ВСУПЕРЕЧ тому, що це ПРИМІСЬКІ маршрути, а не обласні - м а р н о!!!!! Місто давно бореться за право керувати цим приміським напрямком (як на Винники і Брюховичі), але там так все жирно помазано, що подолати ту мафію неможливо. Тим більше, голова Форманчук "кулєги" і "побратими" (як кажуть "Свободівці") з цією ж маршрутною мафією.
Люди! Я написала не одне звернення до посадовців - нічого! Зараз підготувала наступне, але люди неохоче підписують такі речі. Шкода. Краще терпіти і мітингувати на кухні, ніж робити революцію і перекривати, скажімо, Кільцеву.
Найкращим варіантом для мене видається шлях 28-28а через Старе Рудно . За це і борюсь усіма доступними методами. Підтримайте!!!

Ольга
Прохожий
ranks
useravatar
5 Повідомлення

Ольга Написав:

Люди! Я написала не одне звернення до посадовців - нічого! Зараз підготувала наступне, але люди неохоче підписують такі речі.

Справа в тому що людям потрібний простий доїзд до місцяпризначення і ближче додому і за наймешу плату. 184а цілком задовільняє ці цілі. Нікого не цікавить які це маршрути приміські, обласні чи міські і т.д. і ніхто ніколи не підпише звернення, наприклад про закорочення руднівських маршрутів до приміського вокзалу, за яким зазвичай їздять маршрутки обласного типу. Чи ще краще до "Метро", де планують зробити автостанцію. Хіба це вигідно людям? Ні, бо доїзд коштуватиме в 2 рази дорожче через пересадку.

Щодо 28а, це також дивний маршрут. Позитив - він забезпечує доїзд до Старого Рудно. Негатив - лише до приміського вокзалу. Це комфортно? Цілком можливо що вигідніше навіть 15 хвилин пройтися пішки до зупинки 184а, ніж потім думати як діставатись центру Львова від Приміського.

Я підтримую 28а, але погляньте правді увіччі.

Malinka
Місцевий
ranks
useravatar
89 Повідомлення

Інформація

Статистика:

Всього тем:
134