112a.jpg

Влада в Рудно

Re: Влада в Рудно

Про Безділя  пишуть  і  кажуть, що  він  БЕЗДІЯЛЬНИЙ,  шановні  Ви помиляєтесь, він ДУЖЕ ДІЯЛЬНИЙ, але не для селища, а для власної кишені. Факти ?, прошу:
1.    29 червня 2010 року депутати сільради Рудно, під керівництвом Безділя і за його прямою вказівкою роздали (у більшості випадків РОЗПРОДАЛИ ) землю у кількості 134 ділянки. Про засідання сесії мешканців Рудно не було сповіщено.
2.    Землю отримали прямо чи опосередковано (для себе чи своїх родичів) майже 20 депутатів які послушно голосували за поданий тимчасовою комісією (Панкевич, Паньків, Хомик, Двулят та Яремик) список потребуючих.
3.    Землю отримали жителі Львова, «потрібні люди» для Безділя, а також і потребуючі, більшість з них мусіла «віддячити» не одною тисячою доларів ГОЛОВІ БЕЗДІЛЮ.
4.    До речі, частина отриманих ділянок, вже продається, але за значно вищою ціною.
5.    Невже жителі Рудно і це мовчки проковтнуть, і будуть мовчати як раби?

deputatrudno
Прохожий
ranks
useravatar
3 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих

deputatrudno Написав:

Про Безділя  пишуть  і  кажуть, що  він  БЕЗДІЯЛЬНИЙ,  шановні  Ви помиляєтесь, він ДУЖЕ ДІЯЛЬНИЙ, але не для селища, а для власної кишені. Факти? - прошу:

Хотілося б ще дізнатись про джерело даних фактів? Бо без джерела, факт не може бути фактом... згідні?

Суперечка на форумі - це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих

admin
useravatar
279 Повідомлення

Якщо хтось володіє інформацією, то повинен подати списки і лише тоді можна піднімати бучу.

Дякую Тобі Боже, що Malinka піарить мене як антиголову селищної ради Рудно.

Vedun
Визнаний
ranks
useravatar
345 Повідомлення

Хочете джерело даних фактів? Бо без джерела, факт не може бути фактом... Зверніться до членів тимчасової комісії, (депутатів Панкевич, Паньків, Хомик, Двулят та Яремик), до решти депутатів сільради Рудно, які 29 червня 2010 року під керівництвом Безділя і за його прямою вказівкою дерибанили землю і які стали землевласниками нових земельних ділянок (вони, або їх "бідні і потребуючі" діти, батьки, родичі чи просто підставні особи на яких виділили землю і яка вже продається).
Списки людей, кому виділили землю має Безділь і подивитися їх практично неможливо. Це нам простим людям, але думаю, що прокуратурі м.Львова, а при потребі і вищої інстанції Безділь їх покаже, як покаже і решту нажите "чесною" працею на посту голови селища.

deputatrudno
Прохожий
ranks
useravatar
3 Повідомлення

Шановний deputatrudno якщо все що ви описали вище є правдою, то на мою думку ПРОКУРАТУРА міста, яка доречі дуже часто навідує селишну раду завдяки ДЕЯКИМ НЕНАЖЕРЛИВИМ особам між депутатами і не тільки, які дають наклепи, НА ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС НЕЗНАЙШЛА НІЯКИХ ПОРУШЕНЬ В РОБОТІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ АБО РОБОТІ ГОЛОВИ СМТ. РУДНА .
Це поперше, а по друге, якщо Ви володієте такою інформацією, то чому невідкриваєте дану тему до логічного завершання! А саме до прізвищ хто отримав землю!!!!
А взагалі є дуже гарне гасло : "говоріть про людей те що б хотіли почути про себе!!!!" Нажаль в нас чомусь все є навпаки!

Все що робиться, робиться на краще.

Smiti
Smiti
Турист
ranks
useravatar
33 Повідомлення

Ви мене звичайно вибачте, але ця таврина (я думаю ви розумієте про кого я) бо інших слів  я не підберу,нажаль  має такі права тому це законно і прокуратура не має ніяких заперечень,єдине до чого можуть докопатись,це те що не було проведено тендеру,але тут все схвачено,все підлаштовано, документи  всі пропечатано,гроші поділено злочин це не проти держави,а проти громади, якби були б реальні докази ,це було б оприлюднено то його на вилах підняли б , в загалі в мене є ідея створення сайту деб публікувались всі рішення і протоколи нашої сещної ради для прозорості,і для впевненості створити комісію спостерігачів при нашій раді без якої засідання не є легітимним,і ця коміся була б присутня на всіх засіданнях та публікувала всі рішення ради , а deputatrudno  я дуже прошу надати хоч якісь докази ,є люди які б хотіли оприлюднити дану інфу, таке треба наказувати!
Чекаю відповіді!

Ростислав
Прохожий
ranks
useravatar
2 Повідомлення

Я не поняла, чаго це поливаєте балотом п.Безділя - людину з разумною галовою і руками, "які нічого не крали"? Скілько він зрабив для села за ті роки самі бачите... От він захоче і знову буде Галовою сельради... І зробить нам ше дороги і світло і каналєзацію і... А шо каждий з вас зробив для села, шо? А-а-а, ото ж бо... Вас є шесть тисяч, а він один... А кричати, шо я самий умний, то сама вмію...

marmuliada
Прохожий
ranks
useravatar
18 Повідомлення

Іщо ж такого зробив БЕЗДІЛЬ,на вулицях темно дороги розбиті ,земля продана,бібліотека в аварійному стані ,озеро зовсім пропало,ше трохи і забудують а те що дорога через старе рудно трохи зроблена зі старого асфальту іміст підремонтували .ВСІ заслуги ЗАТЕ машина нова і тд............А таким суржиком тільки заслані козачки розмовляють

Дурнів на світі мало, але вони розставлені так, що постійно на них натикаєшся.

igor
Місцевий
ranks
useravatar
85 Повідомлення

igor Написав:

ЗАТЕ машина нова і тд............

Пане igor от що саме Вам ріже очі!... Це не на зивається демократична думка а ЗАЗДРІСТЬ!!!!
Не розумію людей які заздрять кому не буть.
Ех...Про що тут можна ще дискутувати...

Smiti
Smiti
Турист
ranks
useravatar
33 Повідомлення

Па-перше, я не козачок, а казачиха, а па-друге, я не заслана і не послана ні від Безділя (бо го в очі не бачила) ні від другої влади... А завидувати безділівскому Ніссану(як мені казали) господареві VW просто непрілічно... Стидно, igor, бо якби вас замість Безділя то напевно для села зробили іше менше...

marmuliada
Прохожий
ranks
useravatar
18 Повідомлення

А чому ви називаєте це заздрістю Та вже б жаба задавила кожному заздрити,Це просто констатація факту, Ану нагадайте мені що було зроблено в Рудно за 2006-2010рік не рахуючи останні 3 місяці, Якщо не хочеш робити- не пхайся до влади...А.мій VW старший за Україну ,

igor
Місцевий
ranks
useravatar
85 Повідомлення

Так і є - та заздрість, кали хтось має шось больше і лучше ніж я (гроші, машина, хата і т.д.), а мене то дратує як дивлюся на то. Но а вас igor жаба мала б давно задусити... Чіпилисти-сі до Безділя...Той галава багато зробив - підіть до ньего в кабінет, він разкаже... А ше у него є досвід керування тим селом , дупутатами, є связі і не факт шо він все так хитро-мудро придумає, шо 31 жовтня пасивне стадо руднівських баранів після несміливого бе-е-екання таки прийме керувати тупорилою атарою старого і дасвіченого...

marmuliada
Прохожий
ranks
useravatar
18 Повідомлення

Шановні .
Я згідний що є тут присутні люди яким голова "насолив" (бо так збоку виглядає).
Дорогі, а Ви знаєте як нажити собі ворога? От розкажу Вам простий приклад:
Приходять дві бабці до голови (дві сусідки) і кажуть що одна другій під сіткупо межі деревце посадила, яке, мовляв, її заважає!!!
І яке б рішення не прийняв голова всеодно одна буде задоволена головою а друга обурена на голову!!!!
Голова це є цей суддя який має розсуджувати обурених один на одного людей.
А на даній сторінці завелося деяке "збіговисько" осіб, якраз тих "обурених бабусь", які свого часу хотіли підкупом, хитрощами , та іншими методами добитися від п. Безділя несправедливого результату для свого блага. В результаті негативної відповіді для себе дані особи беруться за всі способи щоб осквернити , образити, занизити п. Безіділя.
З кожної людини можна зробити погану!! Ще нечув я ніколи щоб в Рудно був голова який би задовільнив всіх....
Я б хотів побачити кожного з Вас обурених на посаді голови хоча б тиждень, день, годину. Що б Ви зробили для РУДНА.
Я впевнений що більша половина швидко б побігла до маминої спіднички, а решта просто навіть маючи на меті що зробити не змогла б реалізувати свої плани.  Замало хотіти щось зробити , потрібно ще вміти це реалізувати.
Так що просто вже остогидло читати брудні наклепи. Перед тим як щось писати подумайте про наслідки....

Smiti
Smiti
Турист
ranks
useravatar
33 Повідомлення

Так в мене є заздрість .Я заздрю людям які ходять по освітлених відремонтованих дорогах які мають народний дім  де можуть діти займатись танцями чи іншими гуртками .Послухати якийсь концерт .де врешті голова збере громаду і відзвітує за виконану роботу  А що є в нас --вийдіть темної ночі нв дорогу біля старенької  полікліки .Якщо не  розібєте носа  то понищите взуття точно

igor
Місцевий
ranks
useravatar
85 Повідомлення

А все це в програмі записано і освітлення  і  ремонт дороги (програма на сайті є)

igor
Місцевий
ranks
useravatar
85 Повідомлення

Інформація

Статистика:

Всього тем:
136
Всього опитувань: