112a.jpg

Хто дуже любить подорожувати на велосипеді?

Хто дуже любить подорожувати на велосипеді?

УВАГА! Хто з руднівчан дуже любить і має можливість подорожувати на велосипеді на різні відстані - зголосіться на форумі! Для початку скласти компанію у поїздках недалеко від Рудно, згодом при підтримці більшої кількості учасників можливо організувати ВЕЛОКЛУБ! Правда є вимоги: хлопець/дівчина старше 22 років, без шкідливих звичок (не курити, не вживати алкоголю), фізично витривала, з досвідом велопоїздок на різні відстані (бажано не менше 40-50 км. за один раз), бажано національно свідома (з повагою ставитися до національних символів, історії, культури і т.д), якій цікаво відкривати для себе щось нове. Ну і зрозуміло - власний справний велосипед з відповідними запчастинами. Поїздки для початку будуть недалеко Рудно, на природу, до цікавих місць, на один день, як правило в неділю чи свято (за умови відповідної погоди). Хто що думає на цю тему?

vicarman
useravatar
502 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих

Re: Хто дуже любить подорожувати на велосипеді?

Думаю з таким набором вимог віднайти потріну людину буде дуже скадно... хоча, можливо в Рудно й криються такі невідомі особистості... Ех, мені б велосипед... Все інше є... )))

Суперечка на форумі - це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих

admin
useravatar
279 Повідомлення

Найбільша проблема, це брак часу. (((

Дякую Тобі Боже, що Malinka піарить мене як антиголову селищної ради Рудно.

Vedun
Визнаний
ranks
useravatar
345 Повідомлення

Vedun Написав:

Найбільша проблема, це брак часу. (((

Думаю, що в неділю час можна знайти. Було б бажання і погода відповідна...

vicarman
useravatar
502 Повідомлення

admin Написав:

Думаю з таким набором вимог віднайти потріну людину буде дуже скадно... хоча, можливо в Рудно й криються такі невідомі особистості... Ех, мені б велосипед... Все інше є... )))

Адмін, мабуть, мав на увазі "ех, мені б трохи зайвих грошенят на велосипед..."

vicarman
useravatar
502 Повідомлення

vicarman Написав:

admin Написав:

Адмін, мабуть, мав на увазі "ех, мені б трохи зайвих грошенят на велосипед..."

Не стільки в грошах справа, як у питанні того куди і з ким їздити. Бо купувати велосипед заради того щоб 1 раз в тиждень максимум прокататись по Рудно самому, то не цікаво... Треба якесь практичне застосування велосипеду, а не тільки для розваги чи відпочинку, як для мене.

Щодо часу, то я згідний, час завжд можна знйти на те що подобається, а якщо хтось пише що у нього брак часу, це або відмазка і лінь, або потрібно змінювати своє життя через неправильну його організацію. Потрібно вміти і працювати і відпочивати, а не лише одне з двох.

admin
useravatar
279 Повідомлення

admin Написав:

Не стільки в грошах справа, як у питанні того куди і з ким їздити. Бо купувати велосипед заради того щоб 1 раз в тиждень максимум прокататись по Рудно самому, то не цікаво... Треба якесь практичне застосування велосипеду, а не тільки для розваги чи відпочинку, як для мене.

Уважаю, це не питання "куди і з ким їздити" - ми ж не в пустелі живемо... В радіусі 30-40 км. від Рудно є багато цікавих в природному та історичному плані місць, повір на слово, адже по області я накатав за весь час не менше 30 000 км. ровером і багато де був... На рахунок з ким їздити - для початку можна удвох, згодом, думаю, ще приєдн. хтось. А ще практ. застосування для ровера - напр. поїздка до Львова (щоб не товктися в маршрутці).

vicarman
useravatar
502 Повідомлення

Так-так, отже крім адміна, в якого наразі є бажання, але нема велосипеда, в Рудно з ровером не дуже дружать, чи як? Або ж дружать тільки в межах селища - а виїхати трохи далі або бояться або уважають, що нема чого або не мають з ким, або... Ось прийде осінь, піде дощ, стане зимно, тоді, мабуть, з`являться бажаючі...

vicarman
useravatar
502 Повідомлення

Просто переважна більшість велосипедистів в Рудно "недозрілі", тобто надто юні для таких більш глобальних зацікавлень, а велосипед використовують тільки для власних маленьких потреб і суто на місці... та й вимог багато, де в наш час знайдеш і того що "не вживає" і не палить, та ще й обізнаний на національних культурних елементах + досвід...  hmm  Не в цьому поколінні... Простіше з дєвачкамі патусіть, на діскатєкє і півка з сємашкамі...  big_smile

admin
useravatar
279 Повідомлення

ну не треба вже аж так...я от наприклад вже давно катаюсь на велосипеді, і доволі на великі відстані їжджу, при чому переважно сам) троха скучно, але файна музика і вперед)
але на жаль, під твої вимоги підійду тільки 4 роки, а то мені тільки 18=)))

karpatyfan
Прохожий
ranks
useravatar
10 Повідомлення

Ну добре, для тебе по віку готовий зробити виняток...
Можеш написати скільки в середньому км. накручуєш за день, як часто (раз в тиждень, місяць) виїжджаєш на більші відстані, де на Львівщині ( в яких цікавих місцях побував) і де ще плануєш побувати?

vicarman
useravatar
502 Повідомлення

ну приблизно 2-3 рази в місяць виїжджаю)
та сам далеко не заїдеш, тому стараюсь далеко дуже не їздити, далі Львова, Городка, Карачинова не їжджу)але як їду в ті напрями, то стараюсь зробити як найбільше коло)
за раз приблизно 30 км набирається)

karpatyfan
Прохожий
ranks
useravatar
10 Повідомлення

Непогано, непогано...
А нарахунок що сам далеко не заїдеш - то не зовсім правда.
Раніше мені на "Туристі" доводилося їхати за 100км.(!) від Рудно - нічого, заїхав і вернувся. Так що насправді з дому можна їхати на великі дистанції. Правда це потребує: якісного і технічно справного ровера з необхідними запчастинами, відповідної екіпіровки ну і звісно непереборного бажання випробувати себе, техніку і побачити по дорозі море всього нового...
Як розумію, ти намотуєш кілометри ровером просто для задоволення? Чи їдеш по маршруту з певною метою? Бо одна справа просто возитися для підтримки форми, а інша їхати знаючи куди і для чого. Я подорожую ровером за останньою схемою. Деякі з останніх поїздок ровером є описані в моєму ЖЖ ( vicarman.livejournal.com ).
На рахунок 30 км. за раз - це звісно мало. Наприклад поїхати на Розточчя (в район полігону) чи до Крехова з Рудно - то за раз виходить не менше 60 км.
Думаю, що ти б цю відстань "потягнув" якщо їхати не швидко.
Є ідея завтра (в неділю) або в понеділок (на Петра і Павла) об`їхати Вороцівський ліс і нарешті скласти детальну схему доріг та хуторів і вивісити її на форумі.
Що скажеш?

vicarman
useravatar
502 Повідомлення

ну я мотаю кілометри для підтримки форми, і просто мені це подобається)
якшо в нормальному темпі їхати, то 60 км це не є багато)
я б з радістю поїхав, хоча вже там був дуже багато раз, але мене шось троха затянуло і я троха кашляю, тому краще полікуюсь трошки)

karpatyfan
Прохожий
ranks
useravatar
10 Повідомлення

vicarman Написав:

Правда є вимоги: (не курити, не вживати алкоголю)

І що, навіть пива не можна? тоді я пас, а так по параметрах підходжу. Vicarman, я тебе впізнав.

skolro
Галя
Прохожий
ranks
useravatar
6 Повідомлення

Інформація

Статистика:

Всього тем:
134