112a.jpg

ВОДОПРОВІД БУДУЄТЬСЯ

Триває прокладання труби до Рудно

Вчора, 31 березня депутат Львівської міської ради Ольга Посипанко на своїй сторінці у фейсбук повідомила наступне: "ІІ черга будівництва водопостачання смт. Рудно. 9 млн.грн. з міського бюджету м.Львова. Прокладання водопроводу Мальчиці-Рудно. ЛМКП "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ". Більша половина позаду!". До повідомлення прикріплено наступні фотофакти:

 

Окрім того, під дописом було надано додаткові коментарі і відповіді на запитання руднівчан. Цитуємо найважливіше з них:

 

БЕЗЧИНСТВА В РУДНО

За кілька останніх днів на території селища скоєно не один злочин

Спершу, 28 березня близько третьої години ночі невідомі проникли на подвір‘я приватного господарства і за допомогою горючої суміші підпалили автомобіль Opel Astra 2007 року випуску. Авто належить 34-річному власнику будинку. Працівники поліції, які прибули за викликом, зловмисників не застали, натомість виявили пляшку, з якої, ймовірно, вилили горючу суміш на авто. Автомобіль зазнав значних ушкоджень, вогонь на житлову будівлю не перекинувся.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом умисного знищення майна, вчиненого шляхом підпалу, що карається позбавленням волі терміном до п'ятнадцяти років. Наразі з'ясовуються можливі мотиви злочину та причетних до цього осіб.

Трохи пізніше, просто неймовірно, але в селищі невідомі викрали 20 тонн грунту, призначеного для господарських потреб. Як стало відомо кореспонденту з власних джерел, земля була насипана купами біля Львівської Духовної семінарії Святого духа на вул. Івана Павла ІІ і призначалася для господарських робіт. Вартість викраденого грунту - 6 тис грн.

Працівники поліції, куди 29 березня надійшла заява про крадіжку, будуть з‘ясовувати, як «непомітно» зникло 20 тонн землі з-під брами семінарії.

   

"САНКОМ" і СМІТТЯ - РЕЧІ НЕ СУМІСНІ

Компанія, яка не виконує належно своїх зобов'язань ще й погрожує руднівчанам

Проблема вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) з Рудно з кожним наступним місяцем загострюється все більше. Відносно стабільне вивезення здійснювалось до листопада 2016 року з періодичністю один раз на два тижні. Пізніше і дотепер ніхто не може з впевненістю сказати коли був черговий забір, навіть у компанії "Санком", що обслуговує селище.

Згідно умовного графіку, останнє вивезення мало здійснюватись ще у минулу суботу 4 березня, а наступне мало б проводитись 18 березня. Проте цього не відбувається і не відомо чи буде реалізовано.

Окрім того, нещодавно в Рудно з'явились друковані оголошення в яких "Санком" погрожує припинити вивіз ТПВ для боржників. І це при тому, що компанія систематично порушує умови договору і навіть з розумінням складної ситуації яка склалась після закриття Грибовицького сміттєзвалища, навіть не знаходить часу щоб розіслати СМС і повідомити своїх клієнтів про вивезення чи його відсутність. Адже увесь цей час сміттєві контейнери тижнями стоять вздовж усіх вулиць Рудно і кожен сам залишає його на ніч під свою відповідальність та ризик, а на додачу собаки розтягають відходи по всьому селищу. Кожен має можливість спостерігати це щодня.

Вкотре телефонуємо на "гарячу лінію" компанії "Санком" і з'ясовуємо загальгу ситуацію з вивезенням ТПВ:

Так перевізник виправдовується за безвідовідальність у невчасному інформуванні:

Якщо не влаштовує якість роботи "Санком" можна легко розірвати договір, а якщо вас зробили боржником тільки через те що ви не платите за невчасно надані послуги, тоді:

"Санком" стверджує що система інформування через СМС складна і ситуація динамічно змінюється в залежності від обставин і ми мешканці маємо їх зрозуміти, проте знайти боржника в базі даних, а потім здійснити його ретельний пошук та припинити вивіз ТПВ конкретній людині зможуть без жодних труднощів:

Якщо Вас не влаштовує безвідповідальність компанії "Санком" ви можете сміливо розірвати договір в односторонньому порядку завітавши до головного офісу, що знаходиться у Львові за адресою вул.Чернігівська 14 (поблизу Винниківського ринку). А також вимагати від місцевої влади зміни перевізника ТПВ на іншого. Щонайменше це AVE, яка вже раніше здійснювала вивіз сміття з Рудно і на даний момент краще справляється зі своєю роботою у межах міста Львова. Це легко перевірити, якщо подивитись на заповненість контейнерів в житлових масивах обласного центру. Зауважимо також, що ті райони, які обслуговує «Санком» у межах міста Львова очищаються від сміття значно частіше і можна навіть сказати вчасно. А Рудно у цьому списку займає чи не останнє місце і ця арифметика мало кому може бути зрозумілою.

Окрім того у Львові працюють ще кілька компаній з вивозу ТПВ, а саме "Львівспецкомунтранс", "СпецавтотрансЛьвів", "Грінера Україна". Обирати є з чого, варто лише захотіти.


Тим часом, на сайті нове опитування (ліва колонка), де спробуємо щонайменше хоча б уявити підхід та бачення мешканцями складної ситуації з вивезенням ТПВ з Рудно. Цього разу ми пропнуємо лише три пункти, які безумовно можуть спровокувати перелік уточнюючих запитань, проте просимо обрати найбільш близький вам.

   

АШАНІВСЬКУ «МАРШРУТКУ» НЕ ПОВЕРНУТЬ

Керівництво гіпермаркету офіційно пояснило руднівчанам причину такого кроку

У лютому цього року на автобусній зупинці в центрі Рудно від керівництва гіпермаркету «Ашан Сіті» з’явилося оголошення (Вих. №10, від 03 лютого 2017 р.) наступного змісту: «Шановні покупці гіпермаркету «Ашан Сіті». У відповідь на Ваше звернення про збереження маршруту №2 «Ашан Сіті – Зимна Вода – Рудно» повідомляємо, що дане звернення було прийняте нами до уваги. Ми дякуємо Вам за час, який Ви приділили даному питанню, за зібрані підписи та пропозиції. Проте, змушені повідомити Вам, що рішення дирекції магазину є незмінним. Відміна маршруту №2 пов’язана з тим, що незначна кількість клієнтів, які користувались даним маршрутом, відвідували наш магазин. Стосовно Вашої пропозиції щодо встановлення оплати за проїзд, Ви можете направити Ваше звернення із зібраними підписами в Управління транспорту міста Львова, з проханням ввести додатковий маршрут у напрямку Рудно – Ашан Сіті. Ми приносимо вибачення за завдані Вам незручності… З повагою, Керуючий магазином Альдо Де Гауденці.»

Нагадаємо, що безкоштовний автобусний експрес-маршрут з Рудно до Львова (перехрестя вулиць В.Великого – Кульпарківська) почав курсувати 11 вересня 2015 року. Щодня автобус 14 разів (з 9.00 до 22.00 включно, інтервал – година) відправлявся з центру селища до «Ашан сіті» і 15 разів від торгового центру. Безкоштовний автобус почав сполучати Рудно зі Львовом завдяки сприянню кандидата на посаду селищного голови Юрія Мельника – даний пункт був зазначений в його передвиборній програмі. У грудні 2016 року адміністрація гіпермаркету «Ашан Сіті» у Львові через оголошення на автобусній зупинці в Рудно (на «Станції») повідомила мешканців селища, що з 1 січня 2017 року припиняється курсування безкоштовного маршруту №2 Рудно – Ашан Сіті – Рудно.

   

ГРОШІ: ЗА ЩО, КОМУ, СКІЛЬКИ. Частина 2

Видатки Рудненської сільради в 2016 році на заробітну плату

Насамперед зауважимо, що платежі по заробітній платі Рудненська селищна рада проводить двічі на місяць (в першій і другій половині), одержувачем платежу є Західне ГРУ ПАТ КБ "ПриватБанк" м. Львів. Платіж за другу половину місяця як правило завжди більший, аніж за першу. Найбільшу суму платежу по заробітній платі нараховано 23 грудня 2016 року. Вся нижче наведена інформація доступна кожному на сайті «E-data – Єдиний веб-портал використання публічних коштів». Ось зведені дані по кожному місяцю:

Підсумок нескладної арифметичної дії свідчить, що за весь 2016 рік на заробітну плату, матеріальну допомогу і відпускні було оплачено 7 333 49, 89 грн. Цікаво, що Володимир Гуцол у своїй статті «Куди рухається Рудно?» оприлюднивши доходи і видатки бюджету смт. Рудно на 2016 рік, написав, що «Фонд заробітної плати – 1 348 500, 00 грн.».

В цьому ж матеріалі п. Гуцол подає видатки бюджету смт.Рудно на 2016 рік в сумі 278 000,00 грн. Ми вирішили підсумувати всі оплати нашої сільради за минулий календарний рік – виявилося, що було проведено 423 трансакції загальна сума яких дорівнює 4 108 318, 49 грн.

Так, для одних це – суха нецікава статистика, але інші мають можливість зробити з даних цифр свої висновки.

   

Сторінка 5 з 61

  

Опитування

Ви коли-небудь складали скаргу на рух маршруток в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої
 

Українська банерна мережа
 

Українська банерна мережа