ХІБА СТОВПИ ДЛЯ РЕКЛАМИ?

Або чому в Рудно неможливо цивілізовано розмістити оголошення

Щоб продати товар чи послугу, потрібно донести інформацію про них до якнайбільшої кількості людей. Наприклад, в Рудно (та й в інших населених пунктах) рекла-мою обклеюють чи не усі рівні незайняті поверхні уздовж магістральних вулиць (найчастіше стовпи електромереж ) чи на зупинках громадського транспорту. Неприємно дивитися на такі "потуги рекламодавців". Через деякий час стовпи очищують (це набагато важче аніж наклеїти), та згодом вільна площа знову обростає оголошеннями.

З іншої сторони в селищі нема спеціально відведених площ для розміщення подібної інформації. Раніше дві дошки оголошень стояли в центрі Рудно (від них залишилася одна опора). Для нашої влади, очевидно, нова дошка для реклами це - завеликі видатки для бюджету. Чи просто нема бажання? Біля клубу бездіяльно стоїть каркас, в якому можна розмістити ДВІ площі для реклами. Чому б не перенести і облаштувати цю конструкцію в центрі селища? Або встановити менші дошки на зупинках? Мабуть, це нікому не потрібно. Нехай Рудно далі ряснітиме від паперового мотлоху. Як доказ безгосподарності...

 

ЛЕГКО СКАЗАТИ, СНІГ ПРИБРАТИ

Коли взимку буде комфортно ходити і їздити вулицями Рудно?

...А зробити завжди важче, адже, як часто у нас буває, "руки не доходять". Сніг завдає клопоту багатьом - від людей до машин. Усі розуміють - його треба прибирати. І прибирають. Кожен на своєму подвір`ї і перед воротами. Деякі викидають сніг просто посеред вулиці, ніби нема більше місця де його насипати. Як відомо, вулиці в нашо- му селищі ніхто не поспішає розчищати. Мовляв, немає кош- тів, та й для чого старатися, як завтра снігу стане ще більше, а машини і люди самі його втрамбують. Якщо на головній магістралі Рудно, вулицях Шептицького - В.Великого - Грушевського, інтенсивний рух транспорту робить свою справу, то на інших вулицях ситуація протилежна. Отже, потрібні кошти і бажання. Якщо першого нема в бюджеті сільради, можливо, варто звернутися до місцевих, зовсім не бідних меценатів? Хіба не приємно зробити корисну справу не тільки для громади, а й для себе? А ось якщо немає бажання, наявність грошей не допоможе.

Не краща ситуація з тротуарами. Власники будинків біля пішохідних доріжок дуже рідко згортають з них щойно випавший сніг, мовляв, люди самі протопчуть стежину.

Гасло "моя хата скраю..." працює в селищі цілодобово. Ми любимо порядок у своєму домі. А Рудно чий дім ?

   

Сторінка 61 з 61

  

Опитування

Чи готові ви відвідувати сайт для того щоб дізнатись про події в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої