112a.jpg

ФОРМАНЧУК ПІД ПІДОЗРОЮ У КОРУПЦІЇ

Селищний голова Рудно постане перед судом

У п’ятницю, 15 липня, об 11.00 год. у Залізничному районному суді Львова відбудеться судове засідання у справі селищного голови Рудно Ігоря Форманчука. Його підозрюють у вчиненні злочину, що містить ознаки корупції.

А 20 липня о 16.00 год. за тією ж статею відбудеться розгляд справи щодо Бориса Форманчука – депутата Рудненської селищної ради, батька селищного голови.

Проти обох фігурантів відкрито кримінальне провадження за ст. 191 ч.2 «Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном, зловживання службовою особою своїм службовим становищем», що карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

КУДИ РУХАЄТЬСЯ РУДНО?

Бюджет, гроші, земельні ділянки і більше...

Однією з найбільш жартівливою фразою українців після "Путін … ла-ла-ла" став вислів його поплічника Дмитра Медведєва "ДЕНЕГ НЕТ, НО ВЫ ДЕРЖИТЕСЬ!". Схоже ситуація в смт. Рудно.

Загальна характеристика бюджету смт. Рудно на 2016 рік:

  • Доходи 2 780 000,00 грн.
  • Видатки 2 780 000,00 грн. з яких:
    • Фонд заробітної плати 1 348 500,00 грн.
    • Житлово-комунальне господарство 766 150,00 грн.
    • Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації 139 900,00 грн.
    • Соціальний захист та соціальне забезпечення 24 800,00 грн.

Селищна рада половину свого доходу витрачає на своє утримання, чи є в тому сенс? Зараз не хочу говорити чому такий малий дохід, маючи спільну межу з кільцевою дорогою м. Львова як с. Зимна Вода, с. Холодновідка чи с. Сокільники, а про доходи, які можна отримати в бюджет розвитку селища.

Одним з джерел наповнення бюджету є продаж майна з аукціону, кошти з які могли б піти на ремонт доріг, каналізування селища, відновлення та ремонт комунального майна. Частина депутатів Рудненської селищної ради запропонувала створити та запровадити "Положення про порядок надання земельних ділянок у приватну власність чи користування та порядок викупу орендованої земельної ділянки на території смт. Рудно". Це могло б прозоро та зрозуміло для всіх показати етапи продажу та надання земельних ділянок, спростити роботу "Постійній депутатській комісії з питань земельних відносин, благоустрою, екології та вирішення земельних спорів". Натомість більшість членів комісії утримались від впровадження в життя цієї постанови, як і утримались більшість депутатів.

P.S. Виконком Рудненської селищної ради розпочав роботу по створенню нового мікрорайону, який буде розташований в районі стадіону "Ластівка". За попередніми даними планується затвердити більше 30-ти нових земельних ділянок.

   

НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Спроба №2 - в Рудно знову запрацював офіційний веб ресурс

Приблизно рік тому, намагання запустити офіційний сайт Рудно вже відбувались. Проте пропрацював він не довго і не виконував головної функції - повідомлення громадян про рішення і виконану роботу рудненською селищною радою. Це була, радше, презентаційна сторінка. Тепер ж, те що вимагалось вже є і очевидно буде наповнюватись надалі. Звісно, старт завжди важкий і поки що велика частина сторінок ще пусті.

Перші публікації на сайті датовані серединою квітня цього року. Хоча реальний доступ до сайту, очевидно став можливим лише протягом останнього тижня. Свою прописку сайт також змінив і знаходиться за адресою rudno.lviv.ua, а його реєстрація відбулась ще в грудні 2015-го року.

Якщо сайт зможе цього разу пропрацювати хоча б три місяці, то вже цієї осені ми зможемо провести детальний аналіз функціональності і його наповнення. Тож чекайте восени наших підсумків.

   

В ЦЕНТР І НА ПРИВОКЗАЛЬНУ ЗІ ЗМІНАМИ

Їхати доведеться довше. Аварійний міст на Городоцькій закривають на ремонт до жовтня.

Як повідомляє патрульна поліція Львова, на Городоцькій, 166 перекриють аварійний міст до жовтня 2016 року на ремонт. З 10 години ранку 1 червня шляхопровід за адресою Городоцька,166 закриють. Обмеження руху через вказану ділянку триватиме до 14 жовтня. Кілька років тому міст визнали аварійним. Наприкінці минулого року – заборонили рух через міст автомобілям вагою понад 10 тонн.

Міст не лише реконструюють, а й розширять частину проїжджої частини до чотирьох смуг на ділянці від «Хлібзаводу» до вул. Сяйво. На це у міському бюджеті закладено 27 млн грн. Роботи виконуватиме ТзОВ «Західтрансбуд».

Нагадаємо, міст на вул. Городоцькій, 166 визнали аварійним ще у 2013 році. Зараз він дуже пошкоджений, залізні конструкції вкриті корозією. Його спорудили ще у 1969 році, і він потребує невідкладних робіт. Це найвужча ділянка вулиці Городоцької, яка небезпечна тим, що конструкції, які можуть впасти на залізничне полотно, що проходить під мостом, можуть пошкодити і контактну мережу, і рухомий склад Львівської залізниці.

   

НА РУДНО ВИДІЛИЛИ ГРОШІ

Найбільше коштів має отримати середня школа №74

Офіційний сайт Львівської міської ради не так давно оприлюднив Бюджетну карту Львова на 2016 рік. Це – відкрите джерело інформації, яке в зрозумілій формі показує різні ремонти, їх вартість, яка буде профінансована з бюджету міста і місце проведення (GPS – координати).

Якщо уважно подивитися на цю карту і клікнути на два кружечки з цифрами «2», які розташовані в Рудно, то можна отримати наступну інформацію: цього року планують витратити півтора мільйона гривень на завершення будівництва денного стаціонару (належить до 5-ї міської поліклініки), який тривалий час стоїть покинутий на розі вулиць Шевченка і Петлюри. Також мають намір закінчити будівництво добудови до руднівської школи (хоча на сайті написали «Нове будівництво») за 300 000 гривень.

Крім цього на ремонт санвузлів у школі виділено дев’ятсот тисяч гривень, а 1 200 000 грн. запланували на ремонт спортивного залу. Загалом на вище зазначені ремонти виходить чимала сума – 3 900 000 грн. Будемо сподіватися, що заплановані кошти будуть використані за призначенням і руднівські довгобуди до кінця 2016 року завершать.

П.С. Як стало відомо з власних джерел, цього року також планують знести будівлю Рудненської бібліотеки що на вул.Грушевського та розпочати на цьому місці будівництво нового освітнього центру. Усю територію довкола повинні облагородити, обгородити та привести до належного стану. На це вже навіть отримано відповідні дозволи та рішення. Звідки фінансуватиметься об'єкт, поки що невідомо.


Тим часом, на сайті стартує нове опитування (ліва колонка) яке має на меті з'ясувати корупційну ситуацію в селищі. Тож просимо відповісти: "Вам доводилось за останні 5 років давати хабар у будь-якому грошовому еквіваленті або іншій формі, який було прийнято, за вирішення необхідного питання в межах Рудно?"

   

Сторінка 8 з 60

  

Опитування

Ви коли-небудь складали скаргу на рух маршруток в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої
 

Українська банерна мережа
 

Українська банерна мережа