14-й МАРШРУТ НЕ ПОЇДЕ в РУДНО

Кінцева зупинка буде розташована біля залізничної станції зі сторони Зимної Води

У п'ятницю, 2 грудня, виконавчий комітет Львівської міськради змінив вісім міських автобусних маршрутів – №№ 5А, 9, 12, 14, 27, 30, 35, 48. Зокрема, міські маршрути продовжили до Зимної Води, Лисиничів і Мурованого. Точної дати запровадження змін начальник управління транспорту і зв'язку ЛМР Віктор Щир не називає, проте сподівається, що автобуси почнуть їздити за оновленими маршрутами наступного тижня.

Маршрут №14, який зараз проходить з проспекту Червоної Калини до кільцевої дороги, продовжать до Зимної води. Автобус курсуватиме за маршрутом: с.Зимна Вода (залізнична станція) – вул. Миру (с.Зимна Вода) – вул. Шухевича (с.Зимна Вода) – кільцева дорога – вул. Городоцька – вул. Ряшівська – вул. Патона – вул. Виговського – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – вул. Хуторівка – просп. Червоної Калини – вул. Сихівська – вул. Кавалерідзе – вул. Коломийська – просп. Червоної Калини – вул. К. Трильовського – вул. Антонича – вул. Трильовського – просп. Червоної Калини – вул. Коломийська – вул. Кавалерідзе – вул. Сихівська – просп. Червоної Калини – вул. Хуторівка – вул. Наукова – вул. Кульпарківська – вул. Виговського – вул. Патона – вул. Ряшівська – вул. Городоцька – кільцева дорога – вул. Шухевича (с.Зимна Вода) – вул. Миру (с.Зимна Вода ) – с.Зимна Вода (залізнична станція).

Додамо, що автобуси на маршруті №14 обладнані GPS приймачами, тому їх рух можна відстежувати в режимі реального часу та бачити де в даний момент є автобус. Переглянути інтерактивну карту можна тут. Станом на п'ятницю 2 грудня о 19:00, на маршруті, який обслуговує перевізник "Міра і К" перебувало 11 машин.

 


Доповнено 09.12.2016 в 18:26

Виконавчий комітет Львівської міськради 9 грудня після обурення у соцмережах частково скасував попереднє рішення про зміну восьми автобусних маршрутів. Виконком повністю повернув автобуси №12, 14, 27, 30 та 35 на старі маршрути і ще раз відкоригував маршрути №5а, 9 і 48.

Отже, Маршрут №14 стане таким: вул. Збиральна – вул. Городоцька – вул. Ряшівська – вул. Є. Патона – вул. І. Виговського – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – вул. Хуторівка – просп. Червоної Калини – вул. Сихівська – вул. І. Кавалерідзе – вул. Коломийська – просп. Червоної Калини – вул. К. Трильовського – вул. Б.- І. Антонича – вул. К. Трильовського – просп. Червоної Калини – вул. Коломийська – вул. І. Кавалерідзе – вул. Сихівська – просп. Червоної Калини – вул. Хуторівка – вул. Наукова – вул. Кульпарківська – вул. І. Виговського – вул. Є. Патона – вул. Ряшівська – вул. Городоцька – вул. Збиральна.

В коментарях на сторінці Зимної Води у фейсбук дописувачі висловлюють думку, що 14-й маршрут не продовжили від "Метро" через Зимну Воду через те, що його маршрут частково дублює маршрут автобуса №184а. "

 

РУДНО СТАНЕ ЛЬВОВОМ

Точніше поки що є ідея агломерації селища, але ще ведуться консультації

Міський голова Львова Андрій Садовий ініціював процес об'єднання обласного центру з сусідніми населеними пунктами. З цією метою він провів уже кілька нарад з керівниками практично всіх сіл і селищ, які межують зі Львовом, а також містом Винники. Наради ці проходили в будівлі міської Ратуші, де знаходиться мерія і Львівська міська рада. Журналістів на них не запрошували.

На першій зустрічі з сільськими та селищними головами та міським головою Винник Андрій Садовий висунув варіант об'єднання за принципом мегаполісу, що передбачає, по суті, поглинання сусідніх територіальних громад і перетворення їх в райони Львова. Голови тергромад сприйняли цю ідею прохолодно, тому вже на наступній зустрічі мер Львова звернувся до них зі словами: "Друзі, я не хочу вас приєднувати. Я хочу, щоб ви розвивалися". І озвучив ідею Львівської агломерації, всі учасники якої збережуть за собою права самоврядних одиниць, а взаємодія з обласним центром буде проходити на умовах співпраці. Після цього Андрій Садовий роздав учасникам наради проект Меморандуму про взаємодію і співпрацю органів місцевого самоврядування в межах Львівської агломерації.

Підтримує ідею участі у Львівській агломерації селищний голова Рудно Ігор Форманчук. Однак і він має намір провести попередні консультації з депутатським корпусом перед тим, як підписувати відповідний меморандум.

На питання, яку саме допомогу Львів запропонував Рудно і що очікує отримати у відповідь, селищний голова відповів, що обласний центр на сьогоднішній день за свій рахунок реалізовує проект з водопостачання селища. Крім того, в Комплексній програмі модернізації каналізаційного господарства м.Львова на 2016-2020 роки закладено 24 млн гривень на роботи по каналізації Рудно в 2017-2018 рр.

"Андрій Іванович зацікавлений в тому, щоб Рудно розвивалося, хоче завести сюди якогось інвестора. Тому що, якщо в Рудно буде відкрито якесь підприємство, комерція, люди все одно будуть їхати витрачати гроші до Львова. В Рудно вони не будуть їх витрачати, так як не де", - додав Ігор Форманчук.

До слова, тема об'єднання Рудно з іншими населеними пунктами та районами активно обговорювалась на найшоу сайті у вересні минулого року. Пригадати тодішні дискусії руднівчан та офіційні рішення селищних депутатів можна тут.

   

ВИВІЗ СМІТТЯ ЗДОРОЖЧАЄ

Починаючи з жовтня руднівчанам обіцяють нові тарифи

Після проблем що виникли на Грибовицькому сміттєзвалищі, куди вивозили усі відходи зі Львова та навколишніх сіл, почалися перебої і в Рудно. Людей не завжди попереджали про те що в ту чи іншу суботу вивіз твердих побутових відходів (ТПВ) скасовується. А саме в цей день тижня з нашого селища відбувається забір. Тому часто можна було побачити наповнені контейнери які масово стояли блія будинків руднівчан з надією що їх сміття буде вивезено.

Щоб з’ясувати чого нам чекати далі і які перспективи стабілізації ситуації, ми зателефонували на гарячу лінію компанії «Санком», яка займається вивозом ТПВ з Рудно, де нам повідомили наступне:

1) Новий затверджений графік вивозу

2) Про машини, що обслуговують селище

3) Про нічні вивезення сміття

4) З 1 жовтня, після затвердження селищною радою, будуть змінені тарифи

Тож, окрім того що відповідальність за контейнер несе кожен клієнт особисто і змушений якимось чином оберігати та стежити щоб його не поцупили у більш ризикований нічний період, а частоту вивозу ТПВ зменшено вдвічі, тепер ще й доведеться платити за це дещо більше.

   

ОШТРАФОВАНИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА РУДНО

Геніальна математика: 3400 грн штрафу за виписану собі премію в 25000 грн

Залізничний районний суд оштрафував селищного голову Рудного Ігор Форманчука на 3,4 тис. грн за порушення антикорупційного законодавства.

Як розповів голова Залізничного райсуду Львова Юрій Бориславський, 13 вересня суддя Наталія Румілова винесла щодо Ігоря Форманчука постанову за ч. 1 та 2 ст. 172.7 Кодексу про адмінправопорушення «Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів».

Суд визнав Форманчука винном у тому, що він не повідомив про конфлікт інтересів під час голосування за рішення про надання премії працівникам апарату Рудненської селищної ради. Серед чиновників, які отримали премію за цим рішенням, був і сам Форманчук. Відтак, суд оштрафував голову Рудного на максимальну дозволену ст. 172.7 суму – 3,4 тис. грн.

Справа розглядалася у Залізничному суді Львова, оскільки 7-тисячне Рудне, попри окремий статус, є фактично передмістям Львова і територіально входить до складу Залізничного району Львова.

Сам Ігор Форманчук з таким рішенням суду не погоджується: «Я отримав премію в сумі 25 тис. грн. Це рішення Рудненської селищної ради, за яке проголосували 25 депутатів. Премію дали не лише мені. Було рішення про надання премії всім працівникам апарату селищної ради, в тому числі й голові. За це рішення голосували ще двоє працівників апарату селищної ради, проте одного з них до відповідальності не притягнули», – сказав Ігор Форманчук. Селищний голова Рудного заявив також, що має намір подати апеляцію на рішення суду, а також скаргу на дії судді Румілової.

   

ФОРМАНЧУК ПІД ПІДОЗРОЮ У КОРУПЦІЇ

Селищний голова Рудно постане перед судом

У п’ятницю, 15 липня, об 11.00 год. у Залізничному районному суді Львова відбудеться судове засідання у справі селищного голови Рудно Ігоря Форманчука. Його підозрюють у вчиненні злочину, що містить ознаки корупції.

А 20 липня о 16.00 год. за тією ж статею відбудеться розгляд справи щодо Бориса Форманчука – депутата Рудненської селищної ради, батька селищного голови.

Проти обох фігурантів відкрито кримінальне провадження за ст. 191 ч.2 «Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном, зловживання службовою особою своїм службовим становищем», що карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

   

Сторінка 8 з 61

  

Опитування

Чи готові ви відвідувати сайт для того щоб дізнатись про події в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої