Бажаєте продати чи купити товар? Запропонувати послуги чи роботу? Прорекламуватись? Цей розділ саме для Вас! Розміщення оголошення на нашому сайті - це легко та ефективно!

Оголошення приймаються по рубрикам "Продам", "Куплю", "Послуги" та "Подарую" або у біжучій стрічці на головній сторінці та у розділі "Рудно online". Розміщення текстових оголошень безкоштовне! Типи та їх вартість:

  •   0 грн - містить текстову інформацію та телефон;
  •   5 грн -  біжуча стрічка: текст та телефон, посилання на веб-сайт (+ 5 грн);
  • 10 грн - містить текстову інформацію, телефон, адресу та фото (або логотип);
  • 20 грн - текст, тел., адреса, фото (або логотип), e-mail, веб-сайт (пряме посилання).
Як оплатити: оплата приймається через платіжні термінали Ibox, ОСМП, CityPay та будь-які інші. Знайти їх ви можете у багатьох торгових точках свого населеного пункту. Детальний порядок оплати описаний тут (Ibox, ОСМП) або тут (CityPay). Номер нашого гаманця: U968838609842. Відразу після оплати, Ваше оголошення буде опубліковано на сайті.

Схема подачі: натискаєте кнопку що нижче > заповнюєте та відправляєте бланк > очікуєте e-mail з підтвердженням > оплачуєте (якщо платно) > оголошення з'являється на сайті

  

Нові оголошення:

Подарую / Віддам

Модем GVC 56k Vector K3D, зовнішній, +інстал. CD, +кабель RS232 до компютера, +блок живлення. Нема каб. до тел. лінії. В не робочому стані. Самовивіз із смт. Рудно.

Тел.: (067) 4554947
 

Подарую / Віддам

Модем Pronets Conexant IM56SP 56k PCI Int., внутрішній, +інстал. CD, +кабель до тел. лінії, вир. Китай, в не робочому стані. Самовивіз із смт. Рудно.

Тел.: (067) 4554947
   

Сторінка 2 з 2


Українська банерна мережа